O Firepitu

Slovo na úvod aneb proč tohle všechno.

Nevím jak Vy, ale já vždycky poslouchal: ” Nevíš o nějaké zkušebně?”, nebo “Kde zkoušíte? Máte ještě Místo?” Alespoň takhle to bylo v době, kdy jsem před deseti lety začínal hrát. A podle mě se na tom nic nezměnilo. Alespoň ne v Hradci Králové.

A bylo to 23.dubna 2012,  kdy jsem v práci brouzdal po hudebním bazaru hledajíc zkušebnu pro mě a pro pana bratra, který v té době marnil svůj talent na plastových bicích a snažil se zdolat všechny skladby v Guitar Heru na obtížnost Expert++. Když jsem bez úspěchu projel sekci Zkušebny v Královéhradeckém kraji, začal jsem pátrat po různých realitních kancelářích a inzerátech nebytových prostor a měl jsem štěstí – pronajal jsem si sklad hořlavých materiálů, samostatně stojící objekt ve výrobním areálu v Kuklenách. Tím začal projekt Firepit Music Studio.

Na začátku to byly pouze holé stěny, bezodtoková jímka,  barel s motorovým olejem a jedno světlo do výbušného prostředí. Co jsme z toho vytvořili – na to se podívejte do sekce fotogalerie – stavba. Věřte, že by to bylo hodně práce.

Níže je uvedený seznam lidí, kteří se na tomto projektu podíleli a patří jim velké díky:

Jiří Boháč
Jitka Boháčová
Jan Čáslavský
Vladimír Čáslavský
Jan Honosek
Adéla Kloučková
Jitka Kloučková
Martin Klouček
Vlastimil Klouček

Registrace na tomto webu


Přihlásit se

Pamatovat si mě

Zapomněli jste heslo?